Gati per plazh? Cfare duhet te marrim me veten ne valixhe.
Te gjithëve na pelqen te jemi të përgatitur  me veshjet e aksesorët për çdo lloj...
Fushata e re MANGO “LIFE IN BLOOM“, nis si një MESAZH optimist në botë
Në përpjekje për të kthyer një frymë entuziaste në jetën tonë dhe për të planifikuar...
Women’Secret
Me fokus 8-Marsin, Ditën ndërkombëtare të gruas, Brandi Women’secret pjesë e Fashion Group Abania me...
Njerëzit të parët!
Fashion Group Albania në bashkëpunim me organizatën “Fundjavë Ndryshe” ka dhuruar sot  mbi 6,000 artikuj...
Nisma e kompanisë shqiptare, punësohen dy të rinjtë e parë me sindromën Down
Fashion Group Albania, përfaqesuesja zyrtare në Shqipëri e markave ndërkombëtare si Mango, Cortefiel, Carpisa, Okaidi,...
SHKO LART