Vathë, set (3copë) Parfois

890L

SKU: 185394

3 vathë; dy prej tyre rrethorë dhe një në me një gur

U
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Set prej 3 vathësh të ndryshëm, një vath në formë rrethi me një hënë të varur, një vath në formë rrethi me një kryq të varur dhe një vath me një gur në mes. 60% Bronz, 25% Zink, 15% Xham kristal

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

,

Përzgjidhni gjininë