Aksesor për dhëmbët, That’s Love, Prenatal

SKU: 637213

Aksesor për dhëmbët i përbërë nga silikon higjienik.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Aksesor për dhëmbët i përbërë nga silikon higjienik. Lehtë për tu mbajtur. Të lehta. E këndshme për të kafshuar. Lahet lehtësisht.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,