Aksesor vaske OkBaby, Prenatal

SKU: 521475

Ulëse e rehatshme me dizajn ergonomik. E pershtatshme për vaskë, me këmbë që nuk rrëshqasin

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Ulëse e rehatshme me dizajn ergonomik. E pershtatshme për vaskë, me këmbë që nuk rrëshqasin.Me hapje të përparme për të lehtësuar uljen dhe daljen e fëmijës

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,