Aksesor vaske OkBaby, Prenatal

6290L

SKU: 471049

Ulëse e rehatshme me dizajn ergonomik. E pershtatshme për vaskë, me këmbë që nuk rrëshqasin

Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Ulëse e rehatshme me dizajn ergonomik. E pershtatshme për vaskë, me këmbë që nuk rrëshqasin. Me hapje të përparme për të lehtësuar uljen dhe daljen e fëmijës dhe me një sistem sigurie që fëmija të mos mund ta hapë vetë.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,