Aksesore flokesh Obaibi

690L

SKU: 3604277469422

Shirit koke I trikotuar

1 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shirit koke i thurur i butë dhe I ngrohte. Gjerësia e shiritit të kokës është përafërsisht 4,5 cm. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve dhe vjen ne prerje unike. 100% Pambuk Organik

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë