Aksesore karroce – Prenatal ,GIORDANI

2380L

SKU: 8054688006115

Aksesore karroce

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Dyshek i dyfishtë i rehatshëm dhe praktik i shkumëzuar për të bërë përdorimin e karrocës shëtitëse më të rehatshëm. Shëtitës shumëfunksional, karrige e lartë, kërcim.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020