Atlete efekt lëkurë Geox

4845L5245L

SKU: J16FEC0FUFEC0048

Atlete efekt lëkurë, mbyllje me ngjitës dhe lidhëse

28
29
30
31
32
33
34
E zezë/ E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Atlete efekt lëkurë, mbyllje me ngjitës dhe lidhëse, me disa tonalitete. 56% Poliuretan 44% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë