Atlete efekt lëkurë, Polyspec, ALDO

9990L

SKU: 13538196

Atlete efekt lëkurë, me lidhëse dhe majë rrumbullake.

39
40
41
42
43
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete efekt lëkurë, me lidhëse dhe majë rrumbullake. 92% Poliuretan, 4% Poliestër, 4% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë