Atlete Geox

SKU: B940PC

Atlete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete me pak qafe, me ngjitese, me sholle te levizshme, me platforme te dhembezuar kundra rreshqitjes, siguron komoditet gjate gjithe dites,100% lekure

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

22, 23, 24, 25

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

DJALE