Atlete imitim lëkure për femra, Geox

13090L

SKU: D166HC000BCC9999

Atlete imitim lëkure për femra, me lidhëse dhe zinxhir anash. Komode, nuk krijojnë lagështi në këmbë.

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete imitim lëkure për femra, me lidhëse dhe zinxhir anash. Komode, nuk krijojnë lagështi në këmbë.100% Poliuretan sintetik

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë