Atlete kamoshi me lidhëse, Geox

7300L

SKU: U25DVA02011CF49A

Atlete kamoshi me lidhëse dhe gomë ortopedike.

40
41
42
43
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete kamoshi me lidhëse dhe gomë ortopedike.50% Kamosh, 30% Poliuretan, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë