Atlete kamoshi me yje Obaibi

3990L

SKU: 50339

Atlete kamoshi me qafa me yje me shkëlqim me pamje moderne për vajzat e vogla me zinxhirë anësorë dhe lidhëse

19
20
21
22
23
24
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete kamoshi me qafa me yje me shkelqim per nje pamje moderne për vajzat e vogla me zinxhirë anësorë me lartësi mesatare me lidhëse, taban prej gome . Përbërja : 0% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

19, 20, 21, 22, 23, 24

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE