Atlete kanavacë Obaibi

2990L

SKU: 50600

Atlete me lidhëse dhe ngjitës

19
20
21
22
23
24
blu
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete kanavacë me lidhëse elastike dhe një ngjitës, praktike në veshje dhe përshtaten me këmbën, me shollë të heqshme dhe antibakteriale. 0% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

19, 20, 21, 22, 23, 24

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

BLU, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE