Atlete komode për meshkuj, Geox

9730L

SKU: U26CPA02011C1006

Atlete super komode, inspiruar nga bota e sportit. Super stil dhe të rehatshme për përditshmëri.

40
41
42
43
44
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete super komode, inspiruar nga bota e sportit. Super stil dhe të rehatshme për përditshmëri.43% Kamosh, 10% Lëkurë, 30% Poliestër, 17% Sintetik

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë