Atlete lëkure për meshkuj, Geox

14590L

SKU: U155WB00047C9997

Atlete lëkure për meshkuj, me lidhëse dhe majë rrumbullake.

40
41
42
43
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete lëkure për meshkuj,me gomë të bardhë. Model me lidhëse dhe majë rrumbullake.84% Lëkurë, 16% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë