Atlete me platformë Mango

4193L

SKU: 87052883

Atlete me panel transparent

36
37
38
39
40
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Atlete me lidhëse, me panel transparent në anë dhe me bazë platforme sportive. 55% Poliamid, 45% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA