Atlete me dy ngjitësa Geox

7490L

SKU: B9440B

Atlete që ofrojnë suport maksimal dhe mirëqenie për foshnjat

19
20
21
22
23
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete me dy ngjitësa dhe me një pjesë me ngjyrë në themër, ofrojnë mbrojtje dhe kombfort maksimal për këmbën, me shollë të ajrosshme higjienike që mund të hiqet. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë