Atlete me dy ngjitësa Prenatal

5992L

SKU: 672083

Atlete me dy tonalitete dhe me printe yjesh

19
20
21
22
23
24
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete me dy ngjitësa në pjesën e sipërme, dizajn me dy tonalitete dhe me printe yjesh në pjesën anësore. 100% Lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

19

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE