Atlete me dy tonalitete Geox

12173L

SKU: U15ATB

Atlete lëkure me lidhëse

40
41
42
43
44
45
E bardhe/Gri
E zeze/Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Atlete lëkure, mbyllje me lidhëse dhe dizajn me dy tonalitete të kombinuara. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë