Atlete me kontrast ngjyrash Obaibi

SKU: 50726

Atlete me kontrast ngjyrash me ngjitëse Velcro

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete me kontrast ngjyrash me 2 ngjitëse Velcro , për një pamje sa më elegante për të voglin tuaj. Përbërja : 50% Pambuk 50% poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

1/6 Muaj, 3-6 Muaj, 6/12 Muaj

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE