Atlete me gjatësi deri në kyç Obaibi

1990L

SKU: 50725

Atlete me lidhëse dhe ngjitës

1/6 Muaj
6/12 Muaj
blu
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete për bebe djalë, me lidhëse elastike dhe ngjitës kontrastues në kyç. Dizajn trendi dhe të rehatshme.

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

1/6 Muaj, 6/12 Muaj, 3-6 Muaj

Color Filter

BLU, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE