Atlete me lidhëse Aldo

5000L

SKU: 13363247

Atlete me lidhëse për femra, me gomë të lartë

36
37.5
38.5
40
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete me lidhëse për femra, me gomë të lartë dhe me disa tonalitete. Sintetike

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë