Atlete me lidhëse Cortefiel

4995L

SKU: 2909863

Atlete me shollë gome

40
41
42
43
44
Blu e erret
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete me stil vrapimi, mbyllje me lidhëse dhe shollë gome që jep rehati.Sholla: Gome, Pjesa e siperme: Najlon; Pjesa e brendshme: Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë