Atlete me lidhëse Geox

SKU: U16CRA043FUC4002

Atlete me lidhëse, me teksturë lëkure dhe kamoshi, të papërshkrueshme nga uji

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete me lidhëse, me teksturë lëkure dhe kamoshi, të papërshkrueshme nga uji, me disa tonalitete të kombinuara. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit