Atlete me lidhëse, Reia, ALDO

8990L

SKU: 13542864

Atlete me lidhëse dhe majë rrumbullake. Me pak gomë të lartë.

36
37
37.5
38
39
40
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete me lidhëse dhe majë rrumbullake. Me pak gomë të lartë.98% Poliuretan, 2% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë