Atlete me gomë të lartë Mango

2995L

SKU: 87062507

Atlete me me gomë të lartë me lidhëse dhe kontrast ngjyrash

36
37
38
39
40
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Atlete me kontrast ngjyrash me bazë të lartë, me lidhëse dhe majë rrethore. 50% TERMOPLASTIK, 50% ACETAT

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39, 40

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA