Atlete me ngjitëse dhe me drita, Geox

9890L

SKU: B3585A0E4NFC1007

Atlete me ngjitëse dhe drita, super komode dhe të buta në brendësi. Gomë që nuk rrëshket. Shtresë e brendshme antibakteriale.

22
23
24
25
26
27
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Atlete me ngjitëse dhe drita, super komode dhe të buta në brendësi. Gomë që nuk rrëshket. Shtresë e brendshme antibakteriale. 60% Poliurean sintetik, 40% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë