Atlete me platformë, Iconistep, ALDO

9490L

SKU: 13542905

Atlete me platformë dhe lidhëse. Me printe kafe.

35
36
37
38
39
40
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete me platformë dhe lidhëse. Me printe kafe.95% Poliuretan, 5% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë