Atlete me qafa Obaibi

3990L

SKU: 50551

Atlete me qafa me mbyllje Velcro me rrjetë dhe lëkurë artificiale

19
20
21
22
23
24
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete me qafa me mbyllje Velcro me rrjetë dhe lëkurë artificiale me jakën e butë taban prej gome e përshtatshme për lojra. Përbërja : 0% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

19, 20, 21, 22, 23, 24

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE