Atlete Meadow, Aldo

4000L

SKU: 13388408

Atlete efekt lëkurë për femra me platformë të lartë 4cm

36
37
38
39
40
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete efekt lëkurë për femra me platformë të lartë 4cm, me printe florale dhe lidhëse. 96% Poliuretan 4% Zink

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë