Atlete pa lidhëse Obaibi

2790L

SKU: 50601

Atlete kanavacë me dy tonalitete

19
20
21
22
23
24
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete kanavacë me stil tenisi pa lidhëse, dizajn me dy tonalitete dhe me shollë higjienike antibakteriale. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

19

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE