Atlete Spherica,Geox

10710L

SKU: D15NUA09T22C8007

Spherica ™ VSERIES kombinon një taban hiper-teknologjik dhe një pamje urbane me referencat vintage. I projektuar për të rritur mirëqenien dhe kënaqësinë e ecjes, ai shquhet për stilin e tij të shumanshëm dhe të rastësishëm, i aftë për të përmirësuar çdo kombinim. Përshtatja është zvogëluar, ju rekomandojmë të blini një madhësi më të madhe

36
37
38
39
40
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Spherica ™ VSERIES kombinon një taban hiper-teknologjik dhe një pamje urbane me referencat vintage. I projektuar për të rritur mirëqenien dhe kënaqësinë e ecjes, ai shquhet për stilin e tij të shumanshëm dhe të rastësishëm, i aftë për të përmirësuar çdo kombinim. Përshtatja është zvogëluar, ju rekomandojmë të blini një madhësi më të madhe

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë