Atlete sportive Mango

7490L

SKU: 27051096

Atlete lëkure, dizajn sportiv

36
37
38
39
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete lëkure, dizajn sportiv, me lidhëse dhe dy tonalitete. 70% Lëkurë 25% Poliamid 5% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë