Atlete të papërshkrueshme nga uji, Geox

15990L

SKU: U260MB0FE22C4429

Atlete të papërshkrueshme nga uji, material i kombinuar i lëkurës dhe kamoshit.

39
40
41
42
43
44
45
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete të papërshkrueshme nga uji, material i kombinuar i lëkurës dhe kamoshit. Stil urban.48% SYNTHETIC POLYURETHANE-30% TEXTILE MESH POLYESTER-13% LEATHER BOVINE SUEDE-9% LEATHER BOVINE

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë