Atlete Obaibi

3490L

SKU: 50603

Atlete kanavacë me tre tonalitete

19
20
21
22
23
24
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Atlete kanavacë me stil tenisi, mbyllje e trefishtë me lidhëse, zinxhir dhe ngjitës anësor. Prerje e përforcuar në gishta dhe thembër, shollë higjienike antibakteriale. 0% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

19

Përzgjidh masën

19, 20, 21, 22, 23, 24

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE