Atlete Geox

4753L

SKU: B15H8A

Atlete me tonalitete të kombinuara dhe shollë fleksible

23
24
25
26
27
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Atlete me një ngjitës dhe me shollë fleksibëe të ajrosshme, dizajn me tonalitete bluje të kombinuara dhe me një shirit përgjatë horizontalisht. 100% Pambuk sintetik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë