Atlete xhins me lidhëse Obaibi

1990L

SKU: 50716

Atlete xhins me lidhëse për të porsalindur

1/6 Muaj
6/12 Muaj
blu
Fshije

Atlete xhins me lidhëse për të porsalindur me lidhëse të rehatshme dhe moderne. Përbërja : 0 % Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

1/6 Muaj, 6/12 Muaj, 3-6 Muaj

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Atlete xhins me lidhëse Obaibi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *