Badi kanatjere, set (2copë) Prenatal

1590L

SKU: 610758

2 badi në formë kanatjere

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi në formë kanatjereje dhe me jakë rrethore, dizajne të thjeshta me ngjyrë të bardhe dhe blu, mbyllje me butona. PRENATAL

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit