Badi kanatjere, set (2copë) Prenatal

1120L

SKU: 644308

2 badi kanatjere me detaje fjongo

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi në formë kanatjereje me rripa të hollë, dizajn me motive të printuara dhe detaje fjongosh të vogla.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit