Badi me detaje dantelle Women Secret

1350L

SKU: 4653848

Badi me dantellë dhe me rripa të trashë

l
m
s
xl
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Badi me dantellë dhe me rripa të trashë, pjesa e pasme e kurrizit e hapur. 37% Poliamid 32% Pambuk 25% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit