Badi me mëngë të gjata Mango

2793L

SKU: 87055904

Badi me jakë katrore

l
m
s
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata, me jakë katrore dhe mbyllje me butona. 94% Poliamide, 06% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA