Badi me mëngë të gjata me printe Obaibi

1490L

SKU: 97765

Badi me mëngë të gjata me printe mace, me jakë

0 Muaj
1 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata me printe mace, me jakë, me mbërthim në pjesën e përparme për veshje sa më të lehtë dhe praktike. Përbërja : Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ

Përzgjidh masën

0 Muaj, 0-3 Muaj, 1 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

UNISEX