Badi me mëngë të shkurtra, set (2copë) Prenatal

1145L

SKU: 665784

2 badi me motive maceje

12-18 Muaj
18-24 Muaj
2 Vjec
3 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, mbyllje me kopsa. Dizajn me printe me motive mace.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit