Badi me printe Prenatal

2490L

SKU: 675246

Badi me mëngë të gjata me printe të vogla arushash

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me mëngë të gjata me printe të vogla arushash, me dy tonalitete të kombinuara dhe me mbërthim me butona .96% Pambuk 4% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë