Paliçeta me printe Prenatal

SKU: 675247

Paliçeta me mëngë të gjata me printe arushash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Paliçeta me mëngë të gjata me printe arushash, me dy tonalitete të kombinuara dhe me mbërthim me butona .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë