Badi me rripa, set (3copë) Obaibi

1493L

SKU: 50684

3 badi me rripa me dizajne të ndryshme të printuara

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 3 badi me rripa të hollë dhe me dizajne të ndryshme: një badi bazike e bardhë me peshk të printuar përpara, një badi e vijëzuar me dy tonlitete dhe një badi me printe peshqish. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,