Badi me vija dhe mesazh të printuar Prenatal

545L

SKU: 670170

Badi pa mëngë dhe me print “My only sunshine” me xixa

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi pa mëngë dhe me jakë rrethore, dizajn me vija në linja horizontale dhe me mesazh “My only sunshine” të printuar e me detaje xixash. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë