Badi, set 3(copë), Obaibi

2690L

SKU: 87673904

Set badi me menge te gjata me hapje nga para

1 Muaj
12 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Premature
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set badi me menge te gjata ne variantin e tre ngjyrave te ndryshme e bardhe ,gri dhe me vija .Hapja nga pjesa e perparme me ane te percinave lehteson procesin e veshjes. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

, ,

Sipas masës

,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit