Badi pa mëngë me vija dhe print Prenatal

545L

SKU: 670171

Badi me vija horizontale dhe print “My only sunshine”

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi pa mëngë dhe me jakë rrethore; dizajn me vija horizontale dhe me mesazh “My only sunshine” të printuar përpara. 90% Pambuk, 5% Elastan, 5% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë